0ZCF0185FF2C nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Littelfuse Inc.
Raktáron: 20 084
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bel Fuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Excel Cell Electronic Co., Ltd.
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 33V 1.85 A Ih Felületszerelt 2920 (7351 metrikus), konkáv
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMT Low Profile PTC Resettable Fuses | First Look
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
0ZCF0185FF2C
DigiKey raktári szám
5923-0ZCF0185FF2CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5923-0ZCF0185FF2CCT-ND - Vágott szalag (CT)
5923-0ZCF0185FF2CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
0ZCF0185FF2C
Leírás
PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2920
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
0ZCF0185FF2C modellek
Kategória
Kioldási idő
2.5 s
Gyártó
Bel Fuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
40 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
150 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
2920 (7351 metrikus), konkáv
Max. feszültség
33V
Méretek
0,290" H. x 0,202" Sz. (7,36mm x 5,12mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.85 A
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)
Kioldási áram (It)
3.7 A
Tanúsítvány
AEC-Q200, cURus, TUV
Max. áram
100 A