PTS645SK43SMTR92 LFS
DigiKey raktári szám
CKN9084TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN9084CT-ND - Vágott szalag (CT)
CKN9084DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS645SK43SMTR92 LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
EDA / CAD modellek
PTS645SK43SMTR92 LFS modellek
Kategória
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
4,30mm
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Külső méretek
6,00mm x 6,00mm
Működtetési erő
260gf
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC