SMD185F-2
DigiKey raktári szám
SMD185F-2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMD185F-2CT-ND - Vágott szalag (CT)
SMD185F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMD185F-2
Leírás
PTC RESET FUSE 33V 1.85A 2SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 33V 1.85 A Ih Felületszerelt 2-SMD
Kategória
Kioldási idő
5 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
65 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
165 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Polimer formájú
Tokozás
2-SMD
Max. feszültség
33V
Méretek
0,343" H. x 0,250" Sz. (8,70mm x 6,36mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.85 A
Vastagság (max.)
0,118" (3,00mm)
Kioldási áram (It)
3.6 A
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Max. áram
40 A