ERFSL185332RZ nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bel Fuse Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 33V 1.85 A Ih Felületszerelt 2920 (7351 metrikus), konkáv
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ERFSL185332RZ
DigiKey raktári szám
5916-ERFSL185332RZTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
5916-ERFSL185332RZCT-ND - Vágott szalag (CT)
5916-ERFSL185332RZDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ERFSL185332RZ
Leírás
2920/1.85AMP/33V/T&R/ROHS
Részletes leírás
Kategória
Kioldási idő
2.5 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
40 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
150 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
2920 (7351 metrikus), konkáv
Max. feszültség
33V
Méretek
0,290" H. x 0,202" Sz. (7,36mm x 5,12mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.85 A
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)
Kioldási áram (It)
3.7 A
Tanúsítvány
cURus
Max. áram
100 A