CP2725AC48TEZ-FB2
CP2725AC48TEZ-FB2
DigiKey raktári szám
555-CP2725AC48TEZ-FB2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP2725AC48TEZ-FB2
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 3000W
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 90 ~ 265VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
95%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 55°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
Állítható kimenet, I2C interfész, terhelésmegosztás, PMBus™, távoli BE/KI, készenléti kimenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Állványra szerelhető
Bemeneti feszültség
90 ~ 265VAC
Méretek
13,85" H. x 4,00" Sz. x 1,63" M. (351,8mm x 101,6mm x 41,4mm)
Feszültség - 1. kimenet
48V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
52.4 A