EP3000AC48INZ
DigiKey raktári szám
555-EP3000AC48INZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EP3000AC48INZ
Leírás
AC/DC CONVERTER 52V 3000W
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Előlap AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 52V 90 ~ 290VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
95%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Típus
Előlap
Tulajdonságok
állítható kimenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Állványra szerelhető
Bemeneti feszültség
90 ~ 290VAC
Méretek
14,80" H. x 3,30" Sz. x 4,84" M. (375,9mm x 83,8mm x 122,9mm)
Feszültség - 1. kimenet
52V
Alap típusszám
Áram - 1. kimenet
62.5 A