Q8P1BXXG24E
DigiKey raktári szám
679-1491-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q8P1BXXG24E
Leírás
LED PNL IND GREEN DIFF 5MM SLDR
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa zöld diffúz 100° 24V 20mA Forrasztószem
Kategória
Áram
20mA
Panelkivágás mérete
0,31" (7,87mm)
Lencse mérete
5mm, T-1 3/4
Fényerősség
60mcd
Lámpa színe
zöld
Lencse színe
zöld
Minősítések
DC
Alap típusszám
Feszültség
24V