Q8P1BXXR24E
DigiKey raktári szám
679-1490-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q8P1BXXR24E
Leírás
LED PNL IND RED DIFF 5MM SLDR
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa piros diffúz 100° 24V 20mA Forrasztószem
Kategória
Áram
20mA
Panelkivágás mérete
0,31" (7,87mm)
Lencse mérete
5mm, T-1 3/4
Fényerősség
100mcd
Lámpa színe
piros
Lencse színe
piros
Minősítések
DC
Alap típusszám
Feszültség
24V