Q8P1BXXR110E
DigiKey raktári szám
679-1495-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q8P1BXXR110E
Leírás
LED PNL IND RED DIFF 5MM SLDR
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa piros diffúz 100° 110V 6mA Forrasztószem
Kategória
Áram
6mA
Panelkivágás mérete
0,31" (7,87mm)
Lencse mérete
5mm, T-1 3/4
Fényerősség
100mcd
Lámpa színe
piros
Lencse színe
piros
Minősítések
AC
Alap típusszám
Feszültség
110V