Ehhez nincs kép: Q8P1BXXG28E
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Q8P1BXXG28E
DigiKey raktári szám
Q8P1BXXG28E-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Q8P1BXXG28E
Leírás
LED PNL IND GREEN DIFF SLDR
Részletes leírás
LED Jelzőlámpa zöld diffúz 28V 20mA Forrasztószem
Kategória
Feszültség
28V
Áram
20mA
Panelkivágás mérete
0,315" (8,00mm)