L177SDA15S | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | L177SDA15S-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | L177SDA15S |
Leírás | CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP |
Gyártói standard átfutási idő | 18 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 15 Pozíció D-Sub Dugaszolóaljzat, aljzatok csatlakozó |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | L177SDA15S modellek |
Kategória | Csatlakozóház anyaga, bevonata Acél, ónbevonatú |
Gyrt. | Érintkező bevonata arany |
Sorozat | Érintkező bevonatának vastagsága 15,0µin (0,38µm) |
Csomagolás Tálca | Éghetőségi fokozat UL94 V-0 |
Alkatrész státusza Aktív | Névleges áram (Amper) 3A |
Csatlakozási szabvány | Névleges feszültség 250V |
Csatlakozó típusa Dugaszolóaljzat, aljzatok | Szín fekete |
Pozíciók száma | Érintkező kialakítása Sajtolt |
Sorok száma 3 | Dielektrikum anyaga Termoplasztikus, üvegszálas |
Rögzítés módja | Vezetékméret 20AWG |
Csatlakozó mérete, tűkiosztása 2 (DA, A) | Érintkező anyaga sárgaréz |
Érintkező típusa Jel | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 105°C |