L717SDA15P
L717SDA15P
L717SDA15P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15P
DigiKey raktári szám
L717SDA15P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717SDA15P
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
L717SDA15P modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Ömlesztve
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
földelőhornyok
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Névleges feszültség
250V
Pozíciók száma
Szín
fekete
Sorok száma
2
Érintkező kialakítása
Sajtolt
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
Termoplasztikus, üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Vezetékméret
20AWG
Érintkező típusa
Jel
Érintkező anyaga
sárgaréz
Perem kialakítása
Ház/csatlakozóház (menet nélkül)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C