L717SDAH15POL2RM8
L717SDAH15POL2RM8
L717SDAH15POL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDAH15POL2RM8
DigiKey raktári szám
L717SDAH15POL2RM8-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717SDAH15POL2RM8
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
L717SDAH15POL2RM8 modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C