L717SDAH15P
L717SDAH15P
L717SDAH15P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDAH15P
DigiKey raktári szám
L717SDAH15P-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717SDAH15P
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
L717SDAH15P modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
földelőhornyok
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Vezetékméret
20AWG
sárgaréz
Perem kialakítása
Kábel felőli oldal (4-40)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C