L717SDA15PA4CH4F
L717SDA15PA4CH4F
L717SDA15PA4CH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15PA4CH4F
DigiKey raktári szám
L717SDA15PA4CH4F-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L717SDA15PA4CH4F
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
EDA / CAD modellek
L717SDA15PA4CH4F modellek
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,318" (8,08mm)
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250V
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
sárgaréz
Perem kialakítása
párosítási oldal, Anya biztosítócsavar (4-40)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C