CL-SA-12C-02
DigiKey raktári szám
563-1388-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CL-SA-12C-02
Leírás
SWITCH SLIDE SPDT 500MA 12V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tolókapcsoló SPDT Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CL-SA-12C-02 modellek
Kategória
Működtető elem hossza
1,40mm
Gyártó
Nidec Components
Érintkező anyaga
Arany (Au)
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Áramkör
SPDT
Működtetési hossz
1,60mm
Kapcsolási mód
Nem rövidre záró (BBM)
Mechanikai élettartam
10,000 ciklus
Kapcsolási mód
BE-BE
Elektromos élettartam
2,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
500mA (DC)
Működtetési erő
255gf
Névleges DC feszültség
12 V