3362P-1-102LF
DigiKey raktári szám
3362P-102LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3362P-1-102LF
Leírás
TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
3362P-1-102LF modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Bourns Inc.
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Csőtár
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
1 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,275" x 0,260" előlap (6,99mm x 6,60mm)
Tűrés
±10%