ACS730KLCTR-20AB-T
DigiKey raktári szám
620-1792-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-1792-1-ND - Vágott szalag (CT)
620-1792-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS730KLCTR-20AB-T
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 20A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACS730KLCTR-20AB-T modellek
Kategória
Linearitás
±0,75%
Gyrt.
Pontosság
±3%
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Válaszidő
700ns
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
25mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Mért áram
Polaritás
Kétirányú
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Érzékenység
100mV/A
Gyártói tokozás
8-SOIC
Frekvencia
1MHz