MLX91220KDC-ABR-025-RE
DigiKey raktári szám
413-MLX91220KDC-ABR-025-RETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
413-MLX91220KDC-ABR-025-RECT-ND - Vágott szalag (CT)
413-MLX91220KDC-ABR-025-REDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLX91220KDC-ABR-025-RE
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 25A 8-SOIC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 25A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kategória
Linearitás
±0,6%
Gyrt.
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Válaszidő
2µs
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
21mA
Mért jellemző
AC/DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Érzékelő típusa
Polaritás
Kétirányú
Mért áram
Rögzítés módja
Csatornák száma
1
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Gyártói tokozás
8-SOIC
Érzékenység
80mV/A
Alap típusszám
Frekvencia
DC ~ 300kHz