LG R971-KN-1-0-20-R18
DigiKey raktári szám
475-LGR971-KN-1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
475-LGR971-KN-1CT-ND - Vágott szalag (CT)
475-LGR971-KN-1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LG R971-KN-1-0-20-R18
Leírás
LED GREEN DIFFUSED 0805 SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 570nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,2V 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LG R971-KN-1-0-20-R18 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Sorozat
Fényszög
160°
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Csúcs hullámhossz
572nm
Konfiguráció
standard
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Lencse színe
fehér
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Méretek
2,00mm H. x 1,25mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,90mm
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Alap típusszám
Lencse mérete
1,30mm x 1,25mm