ACS730KLCTR-20AB-S
DigiKey raktári szám
620-ACS730KLCTR-20AB-S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS730KLCTR-20AB-S
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő ±20A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Kétirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Kategória
Linearitás
±0,75%
Gyrt.
Pontosság
±4%
Csomagolás
Ömlesztve
Tápfeszültség
4,5V ~ 5,5V
Válaszidő
700ns
Mért jellemző
AC/DC
Max. üzemi áram
25mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Mért áram
Polaritás
Kétirányú
Kimenet
analóg feszültség
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Érzékenység
100mV/A
Gyártói tokozás
8-SOIC
Frekvencia
DC ~ 1MHz