ASE-40.000MHZ-L-C-T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TXC CORPORATION
Raktáron: 0
Adatlap
Würth Elektronik
Raktáron: 0
Adatlap
IQD Frequency Products
Suntsu Electronics, Inc.
Raktáron: 240
Shenzhen SCTF Electronics
Shenzhen SCTF Electronics
Suntsu Electronics, Inc.
Raktáron: 879
40 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Abracon: Who We Are Today
ASE-40.000MHZ-L-C-T
DigiKey raktári szám
535-ASE-40.000MHZ-L-C-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ASE-40.000MHZ-L-C-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ASE-40.000MHZ-L-C-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASE-40.000MHZ-L-C-T
Leírás
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
ASE-40.000MHZ-L-C-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
13mA
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)