IXFH400N075T2
DigiKey raktári szám
IXFH400N075T2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IXFH400N075T2
Leírás
MOSFET N-CH 75V 400A TO247AD
Gyártói standard átfutási idő
34 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 75 V 400A (Tc) 1000W (Ta) Furatszerelt TO-247AD (IXFH)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
420 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
24000 pF @ 25 V
Teljesítményveszteség (max.)
1000W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
75 V
Gyártói tokozás
TO-247AD (IXFH)
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
2,3mohm / 100A, 10V