SX3M40.000B10G40TNN
DigiKey raktári szám
5852-SX3M40.000B10G40TNNTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SX3M40.000B10G40TNN
Leírás
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
20mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-VDFN (3,2x2,5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,037" (0,95mm)