7X-40.000MBE-T megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Abracon LLC
Raktáron: 841
Adatlap
Direct
IQD Frequency Products
Raktáron: 2 731
Adatlap
Suntsu Electronics, Inc.
Raktáron: 879
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Suntsu Electronics, Inc.
Raktáron: 240
Shenzhen SCTF Electronics
Raktáron: 72 000
Shenzhen SCTF Electronics
40 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
7X-40.000MBE-T
DigiKey raktári szám
7X-40.000MBE-T-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
7X-40.000MBE-T
Leírás
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kimenet
CMOS
Gyrt.
Tápfeszültség
3,3V
Sorozat
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Max. üzemi áram
20mA
Alaprezonátor
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)