ABM3B-20.000MHZ-10-1-U-T
DigiKey raktári szám
300-8214-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
300-8214-1-ND - Vágott szalag (CT)
300-8214-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM3B-20.000MHZ-10-1-U-T
Leírás
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Részletes leírás
20 MHz ±10ppm kristály 10pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM3B-20.000MHZ-10-1-U-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C
Frekvencia
20 MHz
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)