SN74LVC2G32DCTR
DigiKey raktári szám
296-13267-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-13267-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-13267-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SN74LVC2G32DCTR
Leírás
IC GATE OR 2CH 2-INP SM8
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
OR kapu IC 2 Csatorna SM8
EDA / CAD modellek
SN74LVC2G32DCTR modellek
Kategória
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Gyrt.
Alacsony logikai szint
0,7V ~ 0,8V
Sorozat
Magas logikai szint
1,7V ~ 2V
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
3,2ns / 5V, 50pF
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Áramkörök száma
2
Gyártói tokozás
SM8
Bemenetek száma
2
Tokozás
8-LSSOP, 8-MSOP (0,110", 2,80mm széles)
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V