ABM3B-20.000MHZ-10-B-1-U-T
DigiKey raktári szám
ABM3B-20.000MHZ-10-B-1-U-T-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM3B-20.000MHZ-10-B-1-U-T
Leírás
CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 MHz ±10ppm kristály 10pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM3B-20.000MHZ-10-B-1-U-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
20 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,043" (1,10mm)