MNU10-250DMIK
DigiKey raktári szám
920046-05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MNU10-250DMIK
Leírás
CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0,250" (6,35mm) gyorscsatlakozó apa 10-12AWG krimpelés csatlakozó Teljesen szigetelt
Kategória
Végződtetés
krimpelés
Gyártó
3M
Vezetékméret
10-12AWG
Sorozat
Szigetelés
Teljesen szigetelt
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Tompaillesztett
Csatlakozó típusa
standard
Szín
sárga
Típus
apa
Érintkező anyaga
vörösréz, ETP
Nyelv szélessége
0,250" (6,35mm)
Érintkező bevonata
ón
Nyelv vastagsága
0,032" (0,81mm)
Szigetelés átmérője
0,250" (6,35mm)
Hossz (összesen)
1,050" (26,67mm)