MNI10-250DFIK
DigiKey raktári szám
920044-21-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MNI10-250DFIK
Leírás
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0,250" (6,35mm) gyorscsatlakozó anya 10-12AWG krimpelés csatlakozó Teljesen szigetelt
Kategória
Végződtetés
krimpelés
Gyártó
3M
Vezetékméret
10-12AWG
Sorozat
Szigetelés
Teljesen szigetelt
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
sárga
Csatlakozó típusa
standard
Érintkező anyaga
sárgaréz
Típus
anya
Érintkező bevonata
ón
Nyelv szélessége
0,250" (6,35mm)
Szigetelés átmérője
0,250" (6,35mm)
Nyelv vastagsága
0,032" (0,81mm)
Alap típusszám
Hossz (összesen)
0,990" (25,15mm)