MNU14-250DFIK
DigiKey raktári szám
920044-04-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MNU14-250DFIK
Leírás
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Részletes leírás
0,250" (6,35mm) gyorscsatlakozó anya 14-16AWG krimpelés csatlakozó Teljesen szigetelt
Vezetékméret
14-16AWG
Szín
kék
Típus
anya
Érintkező anyaga
sárgaréz
Nyelv szélessége
0,250" (6,35mm)
Nyelv vastagsága
0,032" (0,81mm)
Szigetelés átmérője
0,145" (3,68mm)
Hossz (összesen)
0,870" (22,10mm)