MNU14-250DMIK
DigiKey raktári szám
920046-04-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MNU14-250DMIK
Leírás
CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Részletes leírás
0,250" (6,35mm) gyorscsatlakozó apa 14-16AWG krimpelés csatlakozó Teljesen szigetelt
Vezetékméret
14-16AWG
Szín
kék
Típus
apa
Érintkező anyaga
vörösréz
Nyelv szélessége
0,250" (6,35mm)
Nyelv vastagsága
0,032" (0,81mm)
Szigetelés átmérője
0,170" (4,32mm)
Hossz (összesen)
0,950" (24,13mm)