929850-01-17-RA
DigiKey raktári szám
929850E-01-17-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929850-01-17-RA
Leírás
CONN RCPT 17POS 0.1 GOLD PCB
Vevői azonosító
Részletes leírás
17 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
10,0µin (0,25µm)
Szigetelés magassága
0,325" (8,25mm)
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
Villás
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
2A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
1500V
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poli-ciklohexilén-dimetilén-tereftalát (PCT), Poliészter, üvegszálas
Rögzítés módja
Furatszerelt
További információk
Raktáron: 213
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más hossz
CONN RCPT 1POS GOLD PCB
Raktáron: 4008
CONN RCPT 2POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 4243
CONN RCPT 3POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 GOLD PCB