929647-07-17-I
DigiKey raktári szám
3M156534-17-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929647-07-17-I
Leírás
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 17 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,235" (5,97mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,910" (23,11mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
1,245" (31,62mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
További információk
Hozzáadott értékű termék
Más hossz
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Raktáron: 461
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM