929550-01-17-I
DigiKey raktári szám
929550-01-17-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929550-01-17-I
Leírás
CONN HEADER R/A 17POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 17 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,295" (7,49mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,110" (2,79mm)
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Poliészter, üvegszálas
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
További információk
Hozzáadott értékű termék
Más hossz
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Raktáron: 27
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 324
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 2684
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM