929647-02-17-I
DigiKey raktári szám
3M156516-17-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929647-02-17-I
Leírás
CONN HEADER VERT 17POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 17 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,235" (5,97mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,210" (5,33mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,545" (13,84mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
rézötvözet
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), Poliészter, üvegszálas
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Névleges áram (Amper)
2,5A
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Rögzítés módja
push-pull
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Raktáron: 398
CONN HEADER VERT 1POS
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Raktáron: 784
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Raktáron: 1421
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM