929550-01-02-EU
DigiKey raktári szám
929550E-01-02-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929550-01-02-EU
Leírás
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 2 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,295" (7,49mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,110" (2,79mm)
arany
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poli-ciklohexilén-dimetilén-tereftalát (PCT)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
További információk
Raktáron: 4 000
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Más hossz
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 520
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Raktáron: 609
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Raktáron: 5579
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
Raktáron: 984
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM