0402B103J250CT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 74 510
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 296 000
Datasheet
YAGEO
YAGEO
10000 pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)