VJ1210Y104KXBAT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Vitramon
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Vishay Vitramon
In Stock: 2 976
Datasheet
Parametric Equivalent
Direct
KEMET
KEMET
In Stock: 940
0.1 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)