IHLP5050EZER6R8M5A is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 96
Datasheet
6.8 µH Shielded Molded Inductor 10.6 A 16.1mOhm Max Nonstandard