XRA60CC30SES
DigiKey Part Number
4244-XRA60CC30SESTR-ND - Tape & Reel (TR)
4244-XRA60CC30SESCT-ND - Cut Tape (CT)
4244-XRA60CC30SESDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
XRA60CC30SES
Description
SMD ATTEN 60W 50 OHM 6GHZ 2525
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 30dB 0 Hz ~ 6 GHz 50 Ohms 60W 3-SMD, No Lead
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 6 GHz
Manufacturer
TTM Technologies Trading (Asia) Company Limited
Power (Watts)
60W
Series
Impedance
50 Ohms