H2F0.79BK25
DigiKey Part Number
1030-H2F0.79BK25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H2F0.79BK25
Description
2:1 FAB HEATSHRINK BLK 20MM 25'
Manufacturer Standard Lead Time
3 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Fabric Heat Shrink 2 to 1 0.79" (20.1mm) x 25.00' (7.62m)
Category
Diameter - Inner, Recovered
0.39" (9.9mm)
Manufacturer
Techflex
Diameter - Inner, Supplied
0.79" (20.1mm)