C4532C0G3F221K200KA
DigiKey Part Number
445-2380-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-2380-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2380-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C4532C0G3F221K200KA
Description
CAP CER 220PF 3KV C0G 1812
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
220 pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
EDA/CAD Models
C4532C0G3F221K200KA Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Tolerance
±10%
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Voltage - Rated
Thickness (Max)
0.087" (2.20mm)