PZU16B2A,115 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
onsemi
Zener Diode 16 V 320 mW ±2% Surface Mount SOD-323