BZX84J-C33,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Diodes Incorporated
In Stock: 0
onsemi
In Stock: 15 026
Datasheet
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Zener Diode 33 V 550 mW ±5% Surface Mount SOD-323F