BZX84J-B6V8,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 185
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 13 899
Datasheet
Diodes Incorporated
In Stock: 2 203
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
Diodes Incorporated
In Stock: 913
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Rohm Semiconductor
In Stock: 150
Zener Diode 6.8 V 550 mW ±2% Surface Mount SOD-323F