BZX84-C5V1,235 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Similar
Diotec Semiconductor
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
In Stock: 65
Panjit International Inc.
Zener Diode 5.1 V 250 mW ±5% Surface Mount TO-236AB