BZX84-B5V1,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 4 286
Datasheet
Direct
onsemi
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
Similar
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
Panjit International Inc.
In Stock: 563
Zener Diode 5.1 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB