BZX84-B3V3,215 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 1 367
Datasheet
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 5 620
Datasheet
onsemi
Diodes Incorporated
onsemi
Zener Diode 3.3 V 250 mW ±2% Surface Mount TO-236AB