BZX384-B11,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Similar
Panjit International Inc.
In Stock: 3 108
Datasheet
Similar
Diotec Semiconductor
In Stock: 0
Datasheet
onsemi
onsemi
Taiwan Semiconductor Corporation
Rohm Semiconductor
Zener Diode 11 V 300 mW ±2% Surface Mount SOD-323